Magazin
09 Oca 2013 11:18 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 14:36

ADRIANA LIMA ANTALYA'DA!

Top model Adriana Lima, İstanbul aktarmalı THY'nin tarifeli uçağı ile akşam saat 19.40′da Antalya'ya geldi.

Expo Center'de yarın Dosso Dossi Fashion Show defilesinde podyuma çıkacak olan dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima, akşam saatlerinde uçakla Antalya'ya geldi. Lima, açıklama yapmadan konaklayacağı otele geçti.Türk tekstil firmalarının yakından izlediği, 30 ülkede 200 şehirde 5 binin üzerinde alıcının, 150 firmanın ürünlerini takip ettiği Dosso Dossi Fashion Show, dünyaca ünlü top model Adriana Lima'yı ağırlayacak. Top model Adriana Lima, İstanbul aktarmalı THY'nin tarifeli uçağı ile akşam saat 19.40′da Antalya'ya geldi. İstanbul'da habercileri atlatan Brezilyalı top model, VIP Salonu'na geldiğinde habercilerin beklediğini öğrenince güneş gözlüğü taktı. VIP Salonu görevlileri ile kısa süre sohbet eden Lima, bir ara gözlüğünü çıkardı.

KÜRKLÜ KOMBİNİ DİKKAT ÇEKTİ
Yorgun olduğu kameralara yansıyan Lima'nın, bu sezonun modası olan kürklü bot, kürk siyah mont, siyah jean tayt ve parmak uçları deri eldiven, siyah fular tercih etmesi dikkat çekti. Çiçek verilmesini istemeyen ve 2 bavulla çıkan Lima, daha sonra habercilere açıklama yapmadan ve tebessüm ederek VIP Salonu'ndan ayrılıp, Belek'te konaklayacağı otele geçti.

EMİNA SAHNE ALACAK
Victoria's Secret modellerinden olan 32 yaşındaki Brezilyalı top model, yarın saat 14.00′de Expo Center'deki Dosso Dossi Fashion Show'daki defilede 4 kıyafet giyecek. Lima sahnedeyken şarkıcı Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal, kısa bir konser verecek. Lima, ilk kez geldiği Antalya'da iki gün kalacak