Magazin
19 Şub 2016 11:42 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:21

Zara'nın Ankara saldırısı sonrası paylaştığı fotoğraf olay oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanı ve Hürriyet yazarı Akif Beki’nin eşi Şarkıcı Zara’nın sosyal medyadaki paylaşımı tepki çekti.

Zara, Ankara saldırısının olduğu gün, "saç şekil denemeleri" adlı fotoğraf yayınlayınca, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

Ankara'daki terör saldırısının ardından, saç modelinin fotoğrafını paylaşan Zara bir anda sosyal medya kullanıcılarının tepkisiyle karşılaştı.

Saldırı sonrasında saç modelini paylaşmasını eleştiren insanlar, fotoğrafın altını yorumlarıyla doldurdu. Eleştirilere kayıtsız kalamayan Zara, bu fotoğrafın ardından, Türk Bayrağı'nın olduğu bir fotoğraf daha yayınlamak zorunda kaldı ve yeni fotoğrafının altına, serzenişte bulunarak "Demek ki gerçekten hissetmek yetmiyor. Bin rahmet gidenlere..." yazdı ve diğer fotoğrafın altındaki tüm kötü yorumları sildi.TAKİPÇİLER ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİLER

Ne var ki, bir önceki fotoğrafın altında neler yazıldığını bilmeyen, tepkileri bilmeyen takipçiler de, bu kez "Demek ki gerçekten hissetmek yetmiyor!" cümlesini anlamakta güçlük çektiler...