Televizyon
08 Şub 2021 16:43 Son Güncelleme: 08 Şub 2021 23:48

Yüzüklerin Efendisi dizisinden bomba transfer

Gladyatör olarak hafızalara kazınan Russell Crowe’un heyecanla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinde Durin’i canlandırabilir.

Google Haberlere Abone ol

Yüzüklerin Efendisi dizisi hakkında çıkan yeni söylentiler heyecan yarattı. Russell Crowe, Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde Durin rolü ile karşımıza çıkabilir.

Bugüne dek Amazon’un The Lord of the Rings uyarlaması dizisi hakkında paylaştığı bilgilerle güven kazanmayı bilen TheOneRing.net, ortaya yeni bir iddia attı. Bu platform, daha önce dizinin resmi özetini Amazon’dan önce paylaşarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Yüzüklerin Efendisi dizisine son olarak 20 oyuncu katılmış, peş peşe dizinin konusu ve hangi dönemde geçeceği gibi konular belli olmuştu. TheOneRing.net sosyal medya platformu Twitter’da paylaştığı bir Tweet ile hangi oyuncunun hangi karakteri canlandıracağını paylaştı. Elbette bilginin bu kısmı da resmi onay almış değil. Ancak gönderideki oyuncuların birçoğu zaten daha önce resmi olarak duyurulduğu için teori akıllara oldukça yatkın geliyor. Listedeki bir oyuncu hariç: Russell Crowe.

Paylaşılan Tweet’e göre oyuncular ve rol dağılımları şu şekilde:

Morfydd Clark: Galadriel
Robert Aramayo: Elrond
Joseph Malwe: Sauron
Ken Watanabe: Pallando
Ghassan Massoud: Alatar
Lenny Henry: Blacklock
Russell Crowe: Durin
Burada, Morfydd Clark’ın Galadriel’e hayat vereceğini daha önceden biliyorduk. Elrond, Sauron gibi karakterlerin de geri döneceği ortaya çıkmıştı. Ancak Pallando, Alatar gibi Mavi Büyücüler’i dizide görmek kesinlikle beklenmedik olur.