Dünya
02 Tem 2022 11:36 Son Güncelleme: 02 Tem 2022 11:39

YouTube fenomeni 23 yaşında hayatını kaybetti! "Eğer bunu izliyorsanız, ben öldüm"

YouTube fenomeni Technoblade, 23 yaşında, bir yıldır mücadele ettiği kanser nedeniyle hayatını kaybetti. 11 milyondan fazla abonesi olan Technoblade, Minecraft videoları ile biliniyor.

Kendine has üslubuyla Minecraft videoları ile ünlü olan ve YouTube'da 11 milyondan fazla abonesi olan Technoblade, 23 yaşında kanserden hayatını kaybetti.

'O YILLAR HAYATIMIN EN MUTLU YILLARIYDI'
Technoblade’in ölümü, kanalına son yüklenen videoyla duyuldu. Technoblade’in babası tarafından seslendirilen ‘Görüşmek üzere budalalar’ başlıklı videoda Technoblade, babası aracılığıyla tüm takipçilerine yıllardır süren desteklerinden ötürü teşekkür etti. Video, “Selamlar millet ben Technoblade. Eğer bunu izliyorsanız, ben öldüm" cümlesiyle başladı. Videonun devamında “Yıllardır içeriğimi desteklediğiniz için hepinize teşekkür ederim. 100 hayatım daha olsaydı sanırım her seferinde yeniden Technoblade olmayı seçerdim, çünkü o yıllar hayatımın en mutlu yıllarıydı” ifadeleri yer aldı.

Technoblade, Ağustos 2021’de yayınladığı videoda kendisine sarkom teşhisi konulduğunu açıklamıştı. Yıllardır adını sır gibi saklayan oyuncu, son videosunda da adının "Alex" olduğunu açıkladı.