Magazin
06 Şub 2021 16:36 Son Güncelleme: 06 Şub 2021 17:41

Yeniden baba olan Alişan isyan etti!

Alişan ve Buse Varol çiftinin kızları Eliz bugün dünyaya geldi. Ünlü şarkıcı, kızının fotoğraflarını izni olmadan sosyal medyada paylaşanlara isyan etti.

Google Haberlere Abone ol

Alişan ile Buse Varol çiftinin ikinci bebekleri dünyaya geldi. Doğum, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde gerçekleşti.

Çift, “Eliz” adını verdikleri kızlarını sağlıkla kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadılar. Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 52 cm ve 3.755 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.”

"GELDİ BABASININ AŞKI"

Alişan güzel haberi "Geldi babasının aşkı, çok şükür" sözleriyle sosyal medya hesabından duyurdu.

 

YAZIKLAR OLSUN!
Ünlü şarkıcı kızının fotoğraflarını izin almadan sosyal medyada paylaşanlara böyle isyan etti:

En yakınlarım bir kaç kişiye fotoğraf atıyorum...O da alıyor hikayesine atıyor. Ve ben, doğalı yarım saat olmuş bebeğimi yeni görüyorum her yerde... Yazıklar olsun sana!

İşte sosyal medyada yayılan Alişan ve Buse Varol'un bebekleri Eliz'in ilk karesi...

GEL KIZIM BEKLİYORUZ

Ünlü şarkıcı dün duygularını böyle ifade etmişti:

O gece başladı hikayemiz ve Allah bize 1 yıl sonra Burak’ı verdi.. Şimdi ailemize Allah’ın izniyle yarın Eliz katılıcak..Seni bekliyoruz kızım, annen baban ve bütün ailen hep birlikte seni kucaklamak için sabırsızlanıyoruz.. Yarın bizim için yepyeni bir sayfa açılacak...Beni evlendiğimiz günden beri dünyanın en mutlu kocası yapan aşkıma Buse Varol'a  kucağıma aldığım gün babalığı bana tattıran oğluma ve ailemize teşekkür ederim.. Bu mutluluğu bana ikinci kez yaşatmayı nasip eden Allahım'a binlerce şükürler olsun.. Sizlerden de ricam bir hayırlı olsun bir de dua.. Gel kızım bekliyoruz💙🧿🤲

“Dostlar Mahallesi” dizisinin setinde tanışan ikili aşklarını kısa sürede nikah masasına taşıdı. 2018’de evlenen çift 2019’da da oğulları Burak’a kavuştu.