Televizyon
05 Mar 2013 20:59 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:03

YENİ DİZİ 'AŞK HİKAYESİ' HANGİ KANALDA GÖSTERİLECEK?

Ülkesinde reyting rekorları kıran fenomen Güney Kore dizisi I'm Sorry I Love You (Mianhada, Saranghanda) Türkiye'ye uyarlanıyor.

YENİ DİZİ 'AŞK HİKAYESİ' HANGİ KANALDA GÖSTERİLECEK?

Ülkesinde reyting rekorları kıran fenomen Güney Kore dizisi I’M SORRY I LOVE YOU (Mianhada, Saranghanda) Türkiye’ye uyarlanıyor.

Zorlu aşkların ve kavuşamayanların anlatıldığı ‘Aşk Hikayesi”nin çekimleri, 1 Mart’ta Almanya’da başladı. Stuttgart ve Köln şehirlerinde 15 gün sürecek çekimler İstanbul’da devam edecek.

Başrollerinde en son ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Hürrem Sultan’ın aşık olduğu ressam Leo karakteriyle ve ‘Al Yazmalım’ dizisinde başrolde ekrana gelmiş olan Seçkin Özdemir, ‘Altın Portakal En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödüllü Damla Sönmez, usta sanatçı Zuhal Olcay, müzisyen-oyuncu Yamaç Telli ve ‘Öyle bir Geçer Zamanki’ dizisinde izlediğimiz Elçin Sangu rol alıyor.

MF Yapım Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan’ın ilk dizi projesi olarak ekrana gelecek “Aşk Hikayesi”, Makbule Kosif, Zehra Güleray, Pınar Uysal ve Funda Çetin tarafından yazılıyor.Dizinin yönetmenliğini geçtiğimiz sezon çektiği aşk öyküsüyle izleyenleri ekrana bağlayan ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinin yönetmeni Barış Yöş üstleniyor.

‘Birbirine dokunamadan, kavuşamadan Aşk olur mu?’ sorularının günümüz versiyonu olarak çok sevilecek “Aşk Hikayesi”, yakında FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşacak.