Televizyon
27 Tem 2020 08:41 Son Güncelleme: 27 Tem 2020 10:27

Ünlü şef hakkında anlattıklarıyla herkesi şaşırttı! "Şaka mı bu adam!"

MasterChef Türkiye 2020'de üçlü eleme turunda mücadele eden yarışmacılardan biri olan Kayhan Özekin şeflerden Somer Sivrioğlu ile ilgili anlattığı detaylarla dikkat çekti.

Google Haberlere Abone ol

MasterChef Türkiye 2020'nin 26 Temmuz Pazar akşamı ekrana gelen son bölümünde üçlü eleme turları ekrana geldi. MasterChef'te dikkat çeken yarışmacılardan olan Kayhan Özekin, yaptığı Alinazik kebabının Somer Sivrioğlu'na getirdiği ödülle ilgili anlattıklarıyla herkesi şaşırttı.

"AVUSTRALYA'DA EN İYİ YEMEK SEÇİLDİ"
Ali Nazik Kebabı'nı Somer Sivrioğlu'nun Avustralya'daki restoranının menüsüne girmesini anlatan Kayhan Özekin, "2012 yılında ünlü bir yemek yazarıyla gittiğiniz Gaziantep gezisinde aranızda küçük çaplı bir tartışma geçiyor. Kendisi 'Ali Nazik kebabını nasıl menünüze koymazsınız?' diyor. Siz pişman oluyorsunuz ve Avustralya'daki restoranınızın menüsüne koyuyorsunuz. Aynı yıl ise Avustralya'da en iyi yemek seçiliyor. Siz ustanızı arıyorsunuz birinci olduğunuzu söylüyorsunuz. Ustanız da 'İçinde patlıcan var, et var, sarımsak var, tereyağı var. Bu birinci olmayacak da hangisi olacak?' diyor" ifadelerini kullandı.

"GERÇEKTEN HEPSİ DOĞRU"
Yarışmacının bildiği detaylar jüriyi şaşırttı. Somer Sivrioğlu "Gerçekten hepsi doğru. Şaka mı bu adam?" sözleriyle şaşkınlığını dile getirdi.

KAYHAN ÖZEKİN FİNAL TURUNA ÇIKTI
Üç yarışmacının yaptığı kebapları tadan şefler, bu defa oy çokluğuyla karar verdi. 3 şeften ikisinin oyunu alan Kayhan Özekin final turuna çıkmayı başardı.