Dünya
08 Tem 2019 09:33 Son Güncelleme: 08 Tem 2019 09:53

Ünlü Disney yıldızı hayatını kaybetti!

Disney yapımlarında 'çocuk yıldız' olarak ismini duyuran oyuncu Cameron Boyce, uykusunda geçirdiği nöbet sebebiyle 20 yaşında hayatını kaybetti.

Ünlü Disney yıldızı hayatını kaybetti!

Disney yapımlarında 'çocuk yıldız' olarak ismini duyuran aktör Cameron Boyce, 20 yaşında hayata veda etti. Aile adına açıklama yapan bir sözcü, Boyce'un uykusunda geçirdiği bir nöbet nedeniyle yaşamını yitirdiğini söyledi.

"SÜRE GELEN TIBBİ BİR DURUM"

Boyce, Amerikalı dev yapım şirketi Disney'in "Descendants" isimli filminde ve televizyon şovu Jessie'deki rolü ile tanınıyordu. Cameron Boyce'un ölümü ile ilgili yapılan açıklamada "süre gelen tıbbi bir durumu" olduğu da belirtildi.

 

KÜÇÜK YAŞTA ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

Genç aktör, Mirrors isimli korku filminde rol alarak şov dünyasına adım attı. Ardından da ünlü Amerikalı aktör Adam Sandler'ın Grown Ups isimli filminde rol aldı. Boyce'un ismini duyuran ise Disney kanalında yayınlanan Jessie isimli dizi oldu.

BİR GÜN ÖNCE SİYAH BEYAZ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Disney Televizyonu da Boyce'un ölümü ile ilgili bir taziye mesajı yayımladı ve "O genç yaşından itibaren insanların hayatlarında bir fark yaratma arzusu ile doluydu" denildi. Cameron Boyce ölümünden bir gün önce, siyah beyaz bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Ailesi adına yapılan açıklamada, "içinde bulunduğumuz bu çok zor zamanda, yaşadıklarımıza özen gösterilmesini istiyoruz" denildi.