Diziler
18 Eki 2022 00:31 Son Güncelleme: 18 Eki 2022 00:41

TRT 1 yeni iddialı dizisini duyurdu! Yürek Çıkmazı dizisinden ilk tanıtım yayınlandı

TRT 1’in yeni sezonda ekrana getireceği "Bilseniz ölmem ne uzun sürdü" mottosuyla yola çıkan, hikayesi ve oyuncu kadrosuyla sezonun en iddialı projelerinden biri olarak gösterilen 'Yürek Çıkmazı' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan, sezonun en iddialı projeleri arasında gösterilen Yürek Çıkmazı’nın cast çalışmaları tamamlandı ve dizinin çekimleri başladı. İlk tanıtımı ile sosyal medyada çok konuşulan dizinin tanıtımında şiddet mağduru bir kadının yürek burkan öyküsü ekranlara taşındı.

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’yı bir araya getiren projede; Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır gibi isimler rol alıyor.

Yürek Çıkmazı dizisi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının duygu yüklü hikayesini ekranlara taşıyacak.

Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğuna usta isim Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar kaleme alıyor.

"BİLSENİZ ÖLMEM NE UZUN SÜRDÜ"

Bazı hikayeler sondan başlar. Tıpkı Cennet’in hikayesi gibi… Hayatı boyunca susmuş bir kadındı o; şiddet görmüş, korkmuş, vazgeçmiş… Ölmeden önce bir mektup bıraktı geride. Son bir çığlık: “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü!”