Magazin
30 Mar 2021 09:15 Son Güncelleme: 30 Mar 2021 10:43

TikTok Demet Akalın'a pahalıya patladı! Anne ve babaları uyardı!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, internet üzerinden yapılan sahtekarlığa karşı herkesi uyardı. Özellikle de anne babaları uyaran Demet Akalın, yaşadıkları karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Google Haberlere Abone ol

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yaşadığı sahtekarlığı sosyal medyadan duyurdu. TikTok aracılığıyla kendisinden para çekildiğini öğrenen ünlü şarkıcı, şaşkınlığını gizleyemedi.

"BU NASIL BİR SAHTEKARLIK"

Sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan Demet Akalın, "Hira bugün TikTok'a giriyor... Kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. Bu nasıl bir sahtekarlık arkadaşım ya!" diye konuştu. Yaşanan sahtekarlık dolayısıyla isyan eden Akalın, tüm anne babaları da uyarmayı ihmal etmedi.

Demet Akalın aileleri uyardığı videoda şu sözlere yer verdi; “Bütün anne ve babalar beni iyi dinlesin. Hira, bugün canlı dersin molasında, biz de canlı yayındayken, TikTok’ta bize gelen kızlardan birinin canlı yayınına giriyor. Kız, ‘Bana çiçek gönder, bana böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. Şimdi Konuştum TikToker ile, bunun muhatabının Apple diyor. Oraya başvuruyoruz, oradan da dönüş yok. Bu nasıl bir sahtekarlık? Bu nasıl bir soygunculuk arkadaşlar? Hayatımda böyle bir şey görmedim. TikToker gel sen kredi kartı başka bir telefona tanımlı ve sen çocuğun tabletinden 7 Bin TL, arkadaşlar bakın, anneler babalar uyarıyorum, 950 TL, 950 TL, sürekli para çekiliyor. Bir çok arkadaşım parasını geri almış. Umarım biz de alırız. Hak etmediğiniz bir para. Çocukları böyle şeyler için kullanmayın. Çok ayıp. Bir TikToker ile konuştum, çocuklar hep buna maruz kalıyor dedi. Nasıl maruz kalır ya? Böyle bir şey olabilir mi?"