Televizyon
25 Mar 2015 08:57 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:09

Survivor'da kim elendi? Adaya veda eden isim şok etti!

Survivor All Star'da bu hafta Dominik'e veda eden isim belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Survivor All Star’da bu hafta Ünlüler takımı fırtınası esti! Dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı, Salı akşamı yayınlanan bölümde de 'yaprak sarma' ödüllü ödül oyununu da kazanmayı başardılar.

Gönüllüler takımında geçtiğimiz akşam yapılan konseyde eleme oylamasına kalması için Begüm’ün adını yazmıştı. SMS oylamasında ise Gönüllüler takımında halkın en fazla oy verdiği yarışmacı Hilmicem oldu.

Hilmicem, takımından bir arkadaşının ismini söyleyerek Begüm’le oylamaya kalmasını sağladı. Ada konseyinde halktan en fazla oyu alan Hilmicem, Seda’nın ismini söylerek Begüm’ün karşısına çıkardı. Ve oylamada daha az oy alan isim olan Seda yarışmadan elenerek adaya veda etti. Oylamada Begüm 10 yarışmacı arasında en fazla oyu alan 4. yarışmacı olmuştu.

Survivor All Star’da yapılan SMS oylamasında ise sıralama şu şekilde oluştu:

1-Hilmicem 2-Özlem 3-Turabi 4-Begüm 5-Hasan 6-Sahra 7-Seda 8-Nadya 9-Taner 10-Bozok

SEDA HİLMİCEM'İ BOMBALADI!

Seda Aktuğlu Hilmicem'in yemek oyununu da ifşa etti. Seda Aktuğlu 'nun iddiasına göre Hilmicem dağıtılan yemeklerden daha fazla alıyor. Bunu yakaladığını söyleyen Seda Aktuğlu dile getirince tepki aldığını söyledi. 'Her pirinçi tanesinin elbette hesabını yapacağım' diyen Seda Aktuğlu , Özlem'e de sataştı. Seda Aktuğlu , Özlem için ise "Konsey zamanı yaklaşan adamlar var bu adada. O isim arkamda oturuyor Özlemcik. Bu isim kimse olmayınca bana yaklaşıyor" dedi.