Televizyon
21 Mayıs 2018 00:31 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:13

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bu hafta eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2018'de birleşme partisinin yapılmasının ardından yarışma tüm hızıyla devam ediyor.

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bu hafta eleme adayları kimler oldu?
Survivor dokunulmazlık oyunu, bu akşam heyecan oldu dakikaları izleyicilerle buluşturdu. Kıran kırana geçen mücadelelerin ardından ortaya çıkan sonuçlar vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Nefes kesen mücadeleleriyle devam eden Survivor All Star sezonunun 20 Mayıs 2018 tarihli bölümünde ikinci dokunulmazlık oyunu ve eleme konseyi heyecanı vardı. Zorlu mücadelenin ardından kaybeden takım belli oldu ve eleme adayını belirledi. 

BU AKŞAM DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Birleşme partisinin ardından oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam yine kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Oldukça gerilimli ve sert dakikaların yaşandığı ikinci dokunulmazlık oyununun galibi ünlüler takımı oldu Bu sonucun ardından gönüllüler takımı bir kez daha konseye gitti.

ADA KONSEYİNDE HANGİ İSİMLER BELİRLENDİ?

Gönüllüler takımı tarafından yapılan oylama sonucu en fazla oyu eşit sayıda alan Nagehan Karadere ve Damla Can eleme adayı oldu. Dünkü birinci dokunulmazlık oyunu sonrası yapıldığı için bu akşam yeni bir bireysel dokunulmazlık oyunu yapılmadı. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık kolyesini Mustafa Kemal’e verdi. Öte yandan ada konseyine Nagehan ve Anıl arasındaki polemik damga vurdu.

Böylelikle eleme potasında toplamda dört kadın yarışmacı olacak. Pazartesi akşamı Damla Can, Nagehan Karadere, Yağmur Banda ve Birsen Bekgöz'den biri adaya veda edecek.