Televizyon
12 Oca 2021 09:19 Son Güncelleme: 12 Oca 2021 09:34

Survivor'da diskalifiye şoku! İddialı yarışmacı gözyaşlarına boğuldu!

Survivor 2021'de gönüllüler takımında yarışan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu oyun sırasında sakatlık yaşadı. Survivor'daki ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu'nun ayağında kırıklar olduğunu ve yarışmaya devam edememe ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.

Google Haberlere Abone ol

Survivor gönüllüler takımında mücadele eden Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, ödül oyununda sevinç yaşarken sakatlandı. Survivor 2021'in son bölümündeki ada konseyinde ise Acun Ilıcalı, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu'nun sakatlığı hakkında bilgi verdi

"AYAĞINDA KIRIKLAR VAR"

Ilıcalı, Sultan Reşat'ın sakatlığının ciddi durumda olduğunu açıkladı. Ayağında bazı kırıklar olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı "Ayağında kırık ve tarak kemiğinde olma ihtimalin var. Doktor Metin Kuş'un dediğine göre tahminimizden daha ciddi sakatlığın var. Yarışmaya devam edemeyebilirsin. Normal kırığın iyileşmesi gibi olmayabilir dediler. Oynak bir yerde kırık. Ayağındaki morartıya bakarak 'Yarışmadan alabiliriz' dedi doktorumuz. Bu doktorlarımızın yapacağı son tetkikler sonrasında ortaya çıkacak" dedi.

Survivor Reşat ise yarışmaya devam etmek istediğini söyledi ve gözyaşlarını tutamadı. Survivor Reşat hakkındaki diskalifiye kararı ilerleyen günlerde belli olacak.