Televizyon
03 Mar 2020 00:37 Son Güncelleme: 03 Mar 2020 00:42

Survivor 2020'nin yeni yarışmacıları kimler oldu?

Survivor 2020'de ünlüler ve gönüllüler takımlarına 4 yeni yarışmacı katıldı. Survivor'dan diskalifiye olan Erman ve Fatma'nın yerine gelen yeni yarışmacılar, ödül oyunu öncesinde adaya geldi. Peki Survivor'ın yeni yarışmacıları kimler?

Google Haberlere Abone ol

Survivor 2020'de ünlüler takımından Erman Altıkardeş, yaşadığı tartışmalar ve agresif tavırları nedeniyle, gönüllülerden ise Fatma yaşadığı sakatlıktan dolayı yarışmadan diskalifiye edildi. Acun Ilıcalı ise ayrılan yarışmacıların yerine 4 yeni ismin Survivor'a katılacağını duyurdu.

Survivor'ın yeni yarışmacıları, 2 Mart Pazartesi ekrana gelen bölümde ödül oyunu öncesinde adaya geldi. Takımlarına katılan yeni yarışmacılar kendilerini tanıttılar.

SURVİVOR YENİ YARIŞMACILAR KİMLER?
Survivor'da yeni yarışmacılar belli oldu. Diskalifiye olan yarışmacıların yanı sıra, yarışmaya ünlüler takımına da iki isim katıldı. Survivor'ın yeni yarışmacıları basketbolcu Gizem Birdal, plates hocası Berkan Karabulut, kick boksçu Yunus Emre Özden ve jimnastikçi Aşkım Burçe Tunay oldu.

 

Gizem Birdal ve Yunus Emre Özden gönüllüler takımına, Berkan Karabulut ve Aşkım Burçe Tunay ise ünlüler takımına katıldı.