Magazin
10 Şub 2021 23:28 Son Güncelleme: 11 Şub 2021 08:20

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı nişanlandı! "Anlı şanlı bir isteme oldu"

Burcu Kıratlı ile ikinci kez nikah masasına oturacak olan Sinan Akçıl, ünlü oyuncuyu ailesinden istedi. İmzayı 22 Şubat'ta atacak olan çiftin, küçük bir davetli grubu eşliğinde gerçekleşecek düğününde, Süleyman Soylu ve Sibel Can nikah şahidi olacak.

2018 yılında Amsterdam'da sürpriz bir nikahla evlenen ve 8 aylık evliliğin ardından boşanan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, 2020 yılında barışmıştı.

Yeniden evlilik kararı alan ünlü çift aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı.

"ANLI ŞANLI BİR İSTEME OLDU"
Akçıl, Kıratlı’yı tekrar ailesinden istedi. Burcu Kıratlı'nın kahve ikram ederken çektiği görüntülerini paylaşan Akçıl ,"Işıklar altındayız diye sanma ki geleneksiz göreneksiziz. Anlı şanlı bir isteme oldu. İlk seferinde çok konuşulmuştu, bu sefer söz sırası aşkta. Bırakın o konuşsun. Yakında" notunu yazdı.

Burcu Kıratlı da nişan fotoğrafını "Bu yola daha emin adımlarla ailelerimizle ilk adımı (2.kez) attık Aile her şeydir. Aile güçtür ve sevgidir" notuyla paylaştı.

SÜLEYMAN SOYLU ŞAHİTLİK EDECEK
Düğün hazırlıklarına çoktan başlayan ikilinin nikahı, 22 Şubat'ta gerçekleşecek. Çiftin nikah şahitliğini ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve ünlü sanatçı Sibel Can üstlenecek.