Magazin
28 Mayıs 2021 11:05 Son Güncelleme: 28 Mayıs 2021 12:06

Sıla, İlker Kaleli için Sinem Kobal'ı Instagram'dan sildi!

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla İlker Kaleli ile birlikteliğini açıklayan şarkıcı Sıla Gençoğlu, son hamlesiyle kafaları karıştırdı.

2021'in başında Hazer Amani ile tek celsede boşanan Sıla Gençoğlu, 2 gün önce sosyal medya hesabından paylaşım yaparak oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşadığını ilan etti. Sıla, Kaleli'nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu'nun en yakın arkadaşı Sinem Kobal'ı Instagram'dan silerek gündeme geldi.

SİNEM'İ SİLDİ
Magazin gündemini sallayan bu ilan-ı aşkın ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Sıla, Kaleli'nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu'nun en yakın arkadaşı Sinem Kobal'ı Instagram'dan sildi. İddiaya göre; Sıla, Burçin Terzioğlu ile yakın dost olan Sinem Kobal'la arasına mesafe koydu. Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu, Sıla ve Hazer'in evde yapılan ve sınırlı sayıda davetlinin olduğu nikah törenin gidenler arasındaydı.

 


SILA, AŞKINI İLAN ETMİŞTİ
Kaleli ile aşkını ilan eden Sıla, "Diyecek afili söz çok... Fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" ifadelerini kullanmıştı.

Sinem Kobal ve Burçin Terzioğlu