Gündem
03 Ağu 2023 09:00 Son Güncelleme: 03 Ağu 2023 09:09

Sıfır aldığı aracına 472 bin TL’lik fatura çıkınca adeta çıldırdı! Aracını vinçle bayinin önüne astı

Ankara’da sıfır aldığı servis bakımlı otomobili ile sorun yaşayan bir kişinin yaptığı eylem şaşkına çevirdi. Garanti kapsamındaki aracı motor arızası yaşayınca otomobili servise götürdü, çıkan 472 bin liralık masraf karşısında akla hayale gelmeyen bir eylem yaptı. Aracı vince bağlayıp metrelerce yukarı kaldırıp "ben kandırıldım siz kandırılmayın" pankartı açtı.

Ankara’da sıfır aldığı servis bakımlı otomobili ile sorun yaşayan Ali Özkurt, yaptığı eylem şaşkına çevirdi. Garanti kapsamındaki aracı motor arızası yaşayınca otomobili servise götürdü, çıkan 472 bin liralık masraf karşısında ilginç bir eylem yaptı. Özkurt, aracı vince bağlayıp metrelerce yukarı kaldırıp, "Ben kandırıldım siz kandırılmayın" pankartı açtı.

Oto kiralama işi yapan Ali Özkurt, aracının yaklaşık 2 aydır serviste olduğunu belirterek yaklaşık 500 bin liralık bir ödeme ile karşılaşınca kimsenin aklına gelmeyecek bir protesto gerçekleştirdi.

Özkurt, aracını servisten çıkararak, "Biz inandık, biz güvendik, siz inanmayın, siz güvenmeyin kandırılmayın" pankartı ile birlikte yetkili servisin önünde eylem yaptı.

Servis yetkilileri ise araç sahibinin iddiaları karşısında konuşmamayı tercih etti. 472 bin liralık anlaşmazlık ise mahkemelik oldu.