Televizyon
08 Mar 2021 17:16 Son Güncelleme: 08 Mar 2021 17:22

Sıcak Kafa dizisinde oyuncu değişikliği! Haluk Bilginer'in yerine gelen isim belli oldu

Netflix'in dev bütçeli yeni dizisi Sıcak Kafa'da beklenmeyen bir oyuncu değişikliği yaşandı.

Osman Sonant, Gonca Vuslateri, Hazal Subaşı, Erdem Akakçe, Feriha Eyüboğlu ve Tilbe Saran'ın da ararsında olduğu, başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sıcak Kafa dizisinde Haluk Bilginer'in yerine Hakan Gerçek'le anlaşıldı.

Usta oyuncu Haluk Bilginer'in adı ise Onur Saylak’ın Ay Yapım’ın Netflix için çekeceği Uysallar dizisinde geçiyor.

Mert Baykal’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Tims&B'nin yapımcılığında Netflix için çekeceği Sıcak Kafa dizisine dair detaylar henüz netleşmedi. Dizinin konusu ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

HAKAN GERÇEK KİMDİR?

5 Mart 1964 yılında Eskişehir'de doğdu.1988'de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Bitirdiği bölümde 1988-1990 yılları arasında Müşfik Kenter'in asistanlığını yaptı. İstanbul Akademisi, Akademi Kenter, Tiyatro Gerçek Akademi, Aydın Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi' nde (halen) sahne dersleri verdi. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme de yapan Hakan Gerçek,1986 yılında "Nice Yıllar" adlı oyunla Kent Oyuncularına katıldı ve 1986 yılından 2009 yılına kadar aralıksız sahne üstünde yer aldı. 2009 yılında kendi tiyatrosu Tiyatro Gerçek'i kurdu ve halen devam etmektedir.