Magazin
29 Şub 2020 15:48 Son Güncelleme: 29 Şub 2020 15:53

Şeyma Subaşı için Süleyman Soylu'ya çağrı! "Yapılabiliyorsa lütfen..."

Bir dönem Yeni Şafak'ta köşe yazarlığı da yapmış olan Sevda Türküsev, sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın hakkında hukuki işlem başlatılması gerektiğini belirtti.

İletişim uzmanı Sevda Türküsev, kişisel Twitter hesabından, Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafı eleştirdi.

Bir dönem Yeni Şafak'ta köşe yazarlığı da yapmış olan Sevda Türküsev, sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın hakkında hukuki işlem başlatılması gerektiğini belirtti.

Türküsev, İdlib’den gelen şehit haberleri sırasında, Subaşı’nın erkek arkadaşı ile "samimi" bir poz verdiği için hakkında işlem başlatılması gerektiğini belirtti. Türküsev, “Şu ortamda Şeyma Subaşı sosyal medyada sevgilisiyle öpüşmesini ve samimi pozlarını paylaşmış.​ Bu magazinsel bir haber değil bu insanlıkla alakalı bir haber. Acaba hakkında kanuni bir işlem yapılabilir mi, yapılabiliyorsa lütfen” diyerek Emniyet Genel Müdürlüğü ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun resmi hesaplarını etiketledi.

Türküsev’in bu paylaşımına sosyal medya kullanıcıları "haksız yere şikayette bulunuyorsunuz" diye tepki gösterdi. Kimi kullanıcılar da Türküsev'in bu paylaşımını ti'ye aldı.