Magazin
22 Oca 2022 11:07 Son Güncelleme: 22 Oca 2022 11:39

Seren Serengil ‘Bana basit geliyor’ diyerek Hadise’yi eleştirmişti! Kendisinin de pozları çıktı…

Seren Serengil Hadise'yi eleştirirken "Hepimiz I said yes yazdık ama yüzüğü göstermek bana basit geliyor" dedi. Serengil'in yüzüğünü gösterdiği pozları sosyal medyada gündeme gelince ünlü isim sert sözlerle bunu paylaşanlara kızdı.

Seren Serengil Hadise'nin evlilik teklifi videosunu beğenmedi. Serengil Hadise'yi eleştirirken "Çocuğu sıvazlıyor ya... Sıvazlarken okşuyor okşuyor... Ben görgüsüzlüğü sevmiyorum. Hepimiz 'I said yes' yazdık ama yüzüğü göstermek bana basit geliyor" dedi. Ancak Seren Serengil'in Yaşar ile evlenmeden önce yaptığı paylaşımda yüzüğü avuç içine çevirip ekrana gösterdiği ortaya çıktı.

Sosyal medyada Hadise hayranları bu fotoğrafı yeniden gündeme getirerek Serengil'i eleştirdi. Seren Serengil ise bu paylaşımlarla çileden çıktı.

Seren Serengil, verdiği poza benzer pozları paylaşarak insanlara hakaret etti. Serengil paylaşımında "Gerizekalılar; fotoğraf şirketi bütün dünyadaki I said yes şablonunu bize de uygulattı. Benim düşman takım cahil takım olduğundan dünyadan bir haber... Sevgilimin kolunu sıvazlamadım varoşlar yine aldınız mı benden cevap..." dedi.

 

Seren Serengil'in bu üslubu sosyal medyada tepki çekti.