Gündem
29 Eki 2016 03:12 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:37

Şenol Güneş Lig Tv'ye posta koydu: Objektif değilsiniz!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gençlerbirliği maçı sonrası hem oyuncularını hem de yayıncı kuruluşu eleştirdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 1-1 berabere biten Gençlerbirliği maçı sonrasında sert açıklamalarda bulundu. Güneş'in açıklamaları şöyle:

Karşılaşmayı değerlendiren Şenol Güneş, rakiplerine de gönderme yaptı ve "Rakip bize gol atmadı, biz kendimize gol attık. Pozisyon yokken gol pozisyonu verdik. Rakip atmak istemediği golü biz attırdık. İkinci yarı bu kadar pozisyon bulup golleri kaçırırsak, puan kaybederiz. İkinci yarı bu emeğin karşılığını alamadık, oyuncular adına üzgünüm. Sahanın zemini sıkıntılıydı. İkinci yarı hem oyun üstünlüğümüz hem de pozisyonlarımız vardı. Bazen düşündüğünüz net pozisyonları atamazsınız. Attığımız golden daha kolaylarını kaçırdık. Kimsenin bize haksız olarak lehimize çalıştığını düşünmüyorum. Hakemler için diyorum, rakipler için söyleyecek bir şey yok" açıklamasını yaptı.

"LİG TV OLARAK ÜSTÜMÜZE OLUMSUZ GELİYORSUNUZ"
Yayıncı kuruluşu da eleştiren Şenol Güneş, "Maçtan önce sakatlarımız var. Gökhan ayak tarak kemiği kırıldığı için oynayamıyor. Biz bunları söyleyip hakemleri baskı altına almak istemiyoruz. Üstümüze olumsuz geliyorsunuz. Lig TV olarak üstümüze olumsuz geliyorsunuz. Geçen hafta 3 tane aleyhimize pozisyonlar var. Bizim pozisyonlarımızı göstermiyorsunuz. Objektif olmadığınızı söyledim. Başka maçlardakileri göstermiyorsunuz. Rakip takım antrenörü hakemi kullandı, gündem yaptı. Bugün de 4 dakika verildi, 4 dakika sakat oyuncu yerde yattı. Diğer maçlara da bakıp göreceğiz" diye konuştu.