Televizyon
03 Haz 2021 06:59 Son Güncelleme: 03 Haz 2021 07:02

Sadakatsiz'de şok sahne! 'İkisini de aynı anda kaybettin'

Kanal D’nin çok sevilen dizisi ’Sadakatsiz’, 2 Haziran Çarşamba akşamı 31'inci bölümüyle ekranlara geldi. İlk sezonun final bölümünde; Derin ve Volkan ilişkisiyle ilgili detaylar izleyenleri şaşırtırken; Asya ve Derin ölümle burun buruna geldi. Sezon finalinin son sahnesinin ardından Asya ve Derin ölecek mi? merak edildi. İşte 'Sadakatsiz' sezon finalinde yaşananlar…

‘Doctor Foster’ adlı yabancı diziden ülkemize uyarlanan 'Sadakatsiz' 31'inci bölümüyle sezon finali yaptı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı dizide; Volkan’ın Derin’le nasıl tanıştığı ve iki kadını aynı anda idare etmesi sosyal medyada gündem oldu.

ASYA'DAN DERİN'E YARDIM ELİ 

'Sadakatsiz' sezon finalinde; Asya, Derin’in evine giderek; onunla konuşmak istediğini ve onu bir yere götüreceğini söyledi. Derin, annesinin ikazına rağmen Asya ile gitti. Bunu Gönül Hanım’dan duyan Volkan ise Derin’e; Asya’yı rahat bırakmasını tembih etti.

Asya, Derin'e annesini örnek göstererek Zeynep’in kendisi gibi olmasını istemediğini söyledi. Bunları dinlemeyen Derin, onun yardım teklifini kabul etmedi. Sonrasında eğer onunla istediği yere gelirse yardımını kabul edeceğine söz verdi.

DERİN KONTROLÜNÜ KAYBETTİ 

Arabanın anahtarını alan Derin, Sapanca’ya Volkan’la ilk tanıştıkları yere gideceklerini söyledi. Derin’in hareketlerinden rahatsız olan Asya inmek istediğini söylese de başarılı olamadı. O sırada Volkan’la konuşan Asya, polise haber vermesini istedi. Buna sinirlenen Derin ise Asya’nın telefonunu camdan attı.

VOLKAN'IN YALANLARI 

Öte yandan 'Sadakatsiz' 31'inci bölümde; Volkan’ın iş gezisi için gittiği Sapanca’da Derin’le tanıştığı ve bu aşkı devam ettirdiği açığa çıktı. Ancak kısa bir süre sonra Volkan’ın evli olduğunu öğrenen Derin’in her şeyi bilmesine rağmen bunu sürdürmesi dikkat çekti.

Asya ile de evliliğine hiçbir şey olmamış gibi devam eden Volkan’ın iki yıl boyunca hem eşine hem sevgilisine söylediği yalanlar izleyenleri şaşırttı.

Sezon finalinin son sahnesinde; Derin ile Asya, Derin’in arabanın kontrolünü kaybetmesiyle uçurumun kenarında kaldı. Aracın düşmesine ramak kala kızı Zeynep’i sayıklayan Derin’e kızan Asya ise “Kızın şimdi mi aklına geldi?” dedi.

ASYA VE DERİN ÖLECEK Mİ? 

Ümitsizliği kapılan ve uçurumdan düşmemek için hareket bile etmeyen ikiliyi Volkan buldu. Ancak o sırada Derin ve Asya’nın içinde olduğu araç uçurumdan düştü.VOLKAN YIKILDI

Volkan’ın Asya çığlıklarının arasında; Asya’nın “Aldatılan kadının öfkesi cehennem ateşinden beterdir. Hiçbir deniz bu ateşi söndüremez. Ben henüz kalemi elime almadım. Bu romanın son cümlesini ben yazacağım” sözleri ise merak uyandırdı. Volkan’ın iki kadını aynı anda idare etmesi ve arabanın uçurumdan düşmesine sosyal medyadan yorum yağdı.