Televizyon
08 Eki 2020 08:28 Son Güncelleme: 08 Eki 2020 12:54

Sadakatsiz dizisi sosyal medyada gündem oldu! "Eyşan yaptıklarının bedelini ödüyor"

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz dizisi 1. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Kanal D'de ekrana gelen ve Doctor Foster dizisinin uyarlaması olan Sadakatsiz'de Asya karakterine hayat veren Cansu Dere'nin hayatı, eşi Volkan'ın kendisini aldattığını öğrenmesiyle değişti.

Google Haberlere Abone ol

Kanal D'nin yeni dizisi Sadakatsiz 1. bölümüyle 7 Ekim Çarşamba akşamı seyirciyle buluştu. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in ilk bölümünde Asya, çok sevdiği eşi Volkan'ın kendisini aldattığını anlayınca yıkıldı.

Cansu Dere'nin en sevdiği kişi tarafından ihanete uğraması ise akıllara Ezel dizisini getirdi. Sosyal medyada ise Ezel'de ihanetiyle unutulmayan Eyşan karakterini canlandıran Cansu Dere hakkında çok sayıda esprili yorum yapıldı.

Sosyal medyada Ezel dizisine atıfta bulunularak "Eyşan yaptıklarının bedelini ödüyor" paylaşımı da dikkat çekti.

SOSYAL MEDYADA EYŞAN RÜZGARI!
İşte Twitter'da Cansu Dere ve Eyşan karakteri hakkında yapılan paylaşımlardan bazıları.

Kenan İmirzalığolu'nun canlandırdığı Ezel karakteri, çok sevdiği Eyşan tarafından en yakın arkadaşıyla aldatılmıştı. Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizileri arasında yer alan Ezel, 2009'da yayınlamaya başlamış ve 2 sezon sürmüştü.