Televizyon
19 Nis 2021 15:34 Son Güncelleme: 19 Nis 2021 15:43

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Erdoğan'ın danışmanı için şaşırtan sözler! "Kapalı Çarşı kaşarıdır"

Beyaz TV'de Rasim Ozan Kütahyalı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca'ya argo kelimeler içeren cümleler kullandı.

Gökçeklerin sahibi olduğu 'Beyaz TV'de 19 Nisan'da yayınlanan Beyaz Futbol programında dikkat çekici anlar yaşandı. Rasim Ozan Kütahyalı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca'ya hakaret içeren cümleler sarf etti.

Kütahyalı, Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim ile Başkan Mustafa Cengiz'in arasındaki tartışmayı değerlendiren Korkmaz'ın mesajını ekranda okudu. 

Korkmaz'ın mesajının ardından, Rasim Ozan Kütahyalı, "Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üyesidir o. Kapalı Çarşı kaşarıdır. Sıfırdan yükselmiş, bu piyasaları... Bu onun için övgüdür. 11-12 yaşından beri finans piyasasında. Çok tatlıdır, çok da iyi adamdır. Ayrıca Galatasaray kongre üyesi" ifadelerini kullandı.

Kütahyalı'nın Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca için, "Kapalı Çarşı kaşarıdır" şeklinde hakaret içeren ifadeler kullanması dikkat çekti.

Kütahyalı daha önce de Beyaz TV ekranlarında Boşnaklara belden aşağı hakarette bulunarak, “Kusturmalı Boşnak Saksosu” şeklinde sözler sarf etmişti.