Magazin
15 Oca 2018 11:54 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:56

Orlando Bloom'dan ilginç istek: “Bana eş bulmakta yardım eder misiniz?"

41 yaşına giren dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom geçtiğimiz günlerde katıldığı 'Extra – TV Show'da “Eş bulmama yardım eder misiniz. Çünkü ihtiyacım var!” dedi.

Geçmişte dünyaca ünlü kadınlarla flört eden Orlando Bloom'un eski eşi ve oğlu Flynn’in annesi Miranda Keer’in Evan Spiegel’den hamile olması üzerine zor bir süreç geçirdiği biliniyordu. Miranda Kerr hamile olmadan önce Orlando Bloom'la oğulları için sık sık görüşüyordu. Ancak son dönemlerde görüşememeleri üzerine yeni bir yuva kurma isteğinde olduğunu itiraf eden Orlando Bloom hayranlarını şaşırttı.

UNICEF elçisi olduktan sonra olgunlaştığını ve yardım elini gönüllü olarak uzattığını hatırlatan Bloom, boşandıktan sonra kabuğuna çekildiğini söyleyerek rol aldığı Paul ve Ludwig Shammasian kardeşlerin yeni filmi “Romans” ın çalışmalarına ağırlık verdiğini açıkladı.

“Yüzüklerin Efendisi” ve “Karayip Korsanları” filmleri ile tanınan Orlando Bloom geçmişte Kate Bosworth, Miranda Keer’den boşandıktan sonra da Selena Gomez ve Katy Perry ile aşk yaşamıştı.