Televizyon
21 Eyl 2022 17:41 Son Güncelleme: 21 Eyl 2022 18:18

O Ses Türkiye jüri üyeleri belli oldu! Acun Ilıcalı’dan o iki isme sürpriz teklif

O Ses Türkiye’nin yeni sezonda yeni jüri üyeleri merak ediliyordu. Acun Ilıcalı O Ses Türkiye için o isimlere de teklif gönderdiği ortaya çıktı. İşte Yeni sezonda O Ses Türkiye’nin jüri üyeleri.

Ekranların sevilen yarışma programı olan O Ses Türkiye yeni sezonda tv8 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Ancak yarışmanın başlamasından önce jüri koltuğunda kimlerin yer alacağı da merak konusuydu. Merakla beklenen jüri üyeleri belli oldu. Acun Ilıcalı’nın iki isme teklif gönderdiği de öğrenildi.

Geçtiğimiz sene Hadise’nin Ebru Gündeş’in eski eşi olan Reza Zarrab ile ilişki yaşadığına dair iddialar üzerine Acun Ilıcalı Ebru Gündeş ile yoluna devam etme kararı almıştı. Ancak bu karar magazin dünyasında gündem olunca Acun Ilıcalı bir açıklama yapmak zorunda kalmış ve şu ifadeleri kullanmıştı. “Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap’te var gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir” ifadelerini kullandı.

YILDIZ TİLBE VE HADİSE'YE YENİ JÜRİ ÜYELİĞİ TEKLİFİ

Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye jüri koltukları için Yıldız Tilbe ve Hadise için teklif götürdüğü söylendi. Bunun yanı sıra Murat Boz ve Beyazıt Öztürk’ün O Ses Türkiye’deki jüri koltuklarının hazır olduğu da belirtildi.

Yıldız Tilbe’nin teklife sıcak baktığı konuşulurken Hadise’nin Mehmet Dinçerler ile boşanma aşamasında olduğundan dolayı teklifle ilgili henüz herhangi bir cevap vermediği ve herhangi bir açıklama yapmadığı ortaya çıktı.