Spor
08 Eyl 2021 23:12 Son Güncelleme: 09 Eyl 2021 01:19

Nihat Özdemir toplantıya çağırdı! Şenol Güneş'in akıbeti belli oluyor!

2022 Dünya Kupası Elemeleri'nde A Milli Takım'ın Hollanda'ya 6-1 kaybetmesinin yankıları devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile Şenol Güneş'in, yarın bir görüşme gerçekleştireceği ortaya çıktı.

2022 Dünya Kupası Elemeleri'nde A Milli Takım'ın Hollanda'ya 6-1 kaybetmesiyle başlayan tartışmalar sonrası flaş bir karar alındı.

 TRİBÜNLER İSTİFAYA DAVET ETMİŞTİ

 Johan Cruyff Arena'da yer alan Türk taraftarlar, Hollanda'nın 4. golü sonrasında Şenol Güneş'i istifaya davet etmiş ve uzun süre tezahüratlarda bulunmuştu.

 MAÇ İSTİFA SORUSUNA YANIT

 Şenol Güneş ise maç sonundaki istifa sorusuna "Hem yönetime hem bana bağırmalar oldu. Bana bağırmaları normal, tek sorumlu benim. Yönetim ile alakası yok. Seçimleri yapan benim, başarısızlık da benimdir. Kararı saha içinde aldık ama başarılı olamadık. Bundan sonra alacağım karar şu anda alacağım karar değil. Karar alırsam, size açıklarım." ifadeleriyle yanıt vermişti.

 RİVA'DA KRİTİK ZİRVE

 Bu gelişmelerin ardından Türkiye Futbol Federasyonu merkezinin bulunduğu Riva'da önemli bir zirvenin yapılacağı ortaya çıktı.

DEVAM ETME İHTİMALİ ZAYIF GÖRÜLÜYOR

 Gazeteci Fatih Doğan'ın haberine göre TFF Başkanı Nihat Özdemir, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yarın saat 11:30'da görüşecek. Şenol Güneş'in devam etme ihtimali zayıf görülüyor.