Televizyon
04 Mayıs 2018 10:53 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:11

Ne dizi ne film! Efsane ikili neden bir araya geliyor?

Beren Saat ile Engin Akyürek yıllar sonra yeniden aynı projede!

Bir döneme damgasını vuran Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin iki starı yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

Beren Saat ve Engin Akyürek, bugün sadece Türkiye’de değil bu dizi sayesinde dünyanın dört bir yanında hayranlara sahipler…

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi internet sayesinde Latin Amerika’dan Asya’ya kadar büyük bir coğrafyada izleyicilerle buluştu. İklinin yurt dışında o kadar çok hayranı var ki, onlar bile bu duruma şaşıracaktır.

Şimdi bu ünlü oyuncuların yeni bir projede buluşacağı ile ilgili bilgiler geldi.

Jüri üyesi olacaklar

Akşam’ın haberine göre ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisinin iki yıldızı Beren Saat ile Engin Akyürek yıllar sonra tekrardan bir araya geliyor. Bu kez ikiliyi buluşturan bir dizi ya da film değil, yarışma programı…

Oyunculuğa “Türkiye’nin Yıldızları” isimli yetenek yarışmasıyla adım atarak şöhreti yakalayan iki isim, aynı formatta yayımlanacak olan ‘Geleceğin Starları’ programında yıldız avına çıkacak. Genç yeteneklerin oyunculuklarını sergileyecekleri yarışma programından teklif alan Saat ile Akyürek, yayının ilk bölümünde konuk jüri olarak yerlerini alacak.

Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve yönetmen Fırat Parlak’ın daimi jüri üyesi olacağı yayında ikili, gelen teklifi “Genç yetenekler için seve seve geliriz.” sözleriyle kabul etti.

Program önümüzdeki günlerde Star TV’de ekrana gelecek.