Dizi Fragmanları
25 Ara 2019 08:45 Son Güncelleme: 25 Ara 2019 11:18

Mucize Doktor'dan olay fragman! Doktor Ali Vefa aşk acısı çekiyor

Fox'un reytingleri alt üst eden dizisi Mucize Doktor'un 16. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisi 26 Aralık Perşembe akşamı 16. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Mucize Doktor'un yeni bölümünde Doktor Ali Vefa'nın aşk acısı ve Nazlı'yı kıskanması damga vuracak.

Doktor Nazlı'nın başka biriyle yemeğe çıkacağını öğrenen Ali Vefa büyük üzüntü yaşıyor. Başhekim Adil ile dertleşen Doktor Ali'nin "Canım yanıyor. Birinin başka bir yerde olması, diğerini niye bu kadar üzer ki. Bana ne oluyor?" diye soruyor.

 

MUCİZE DOKTOR 16. YENİ BÖLÜM KONUSU
Balo gecesi Ali’yle dans ettikten sonra Nazlı, sonunda, ona karşı hisleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Ama bu herkes için göründüğünden çok daha zor bir iştir. Ali, Nazlı’daki tavır değişimine bir anlam veremez ve bocalamaya başlar. Bir de üstüne Nazlı’ya beklenmedik bir talip çıkınca iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir. Diğer tarafta Beliz, Ferman’dan bir an önce ayrılma ve hayatının o kısmını geride bırakma peşindedir. Ama ayrılık hiç de Beliz’in sandığı kadar pürüzsüz değildir.

Vakalar süratle sonuçlarına tırmanır ve hastanedeki diğer çiftler de birbirleri ve hisleriyle yüzleşirken Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalır. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya gelir.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM KONUSU
Berhayat Hastanesi’nde iki yenilik vardır. İlki; Kıvılcım’ın hazırlıklarını Beliz’den gizli yürüttüğü bağış gecesinin balosu sonunda gelip çatmıştır. İkincisi; özel bir vakada uzmanlık sunmak için hastaneye gelen Doktor Ela’dır. Ali, yabancı insanların arasına girmekten çekinir ve baloya gelmek istemez. Ama Kıvılcım’ın planı uyarınca Tanju, Ali’yi baloya gelmeye zorlar. Diğer tarafta Doktor Ela ve Ferman tedavisini üstlendikleri vakayla ilgili çabucak fikir ayrılığına düşerler ve aralarında rekabet başlar.

Balo gecesinin hazırlıkları doludizgin sürerken hastane ahalisi geceye birlikte gidebilecekleri birini arar; aşıklar yüzleşir, kimi kalpler kırılır. Ve bütün o karmaşanın tam ortasında Ali, abisinin neşterini kaybeder.

Balo gecesinde gizli bir tehlike onu beklemektedir ve Ali’nin neşteri olmadan bunu atlatması imkansızdır.