Dizi Fragmanları
28 Eki 2019 09:06 Son Güncelleme: 28 Eki 2019 09:08

Mucize Doktor'da Ali'den şaşırtan sözler!

Fox'un reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'un 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Fox TV'nin reytingleri alt üst eden, The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor, 31 Ekim Perşembe akşamı 8. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Savant otizm sendromlu Doktor Ali Vefa'nın mesleğine ve sosyal yaşama tutunma çabasını anlatan Mucize Doktor'un yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Mucize Doktor'da Ali, marketteki silahlı soygunun ortasında kalıyor ve vurulmaktan son anda kurtuluyor. Ancak daha sonra yaşanacaklar ise Ali'nin başını derde sokuyor.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan ve Murat Aygen'nin paylaştığı Mucize Doktor, 8. yeni bölümüyle 31 Ekim Perşembe akşamı Fox TV'de olacak.

"ALİ SEN YALANCI MISIN?"
Mucize Doktor 9. bölümde, Ferman'ın önünü kesmek isteyen Tanju, Ali'yi köşeye sıkıştırıyor ve 'Sen yalancı mısın?' diye soruyor. Ali ise marketteki soygunun ardından saldırganın bir kişiyi vurması nedeniyle suçlanıyor. Vurulan kişinin yakını hastanede, "Onun suçu. Onun yüzünden vurdu herif" diye bağırıyor. Fragmanda Ferman'ın ise 'Kızı çok az tanıyorsunuz. Ama Ali'yi hiç tanımıyorsunuz' sözleri dikkat çekiyor.

"BERABER ALIŞALIM MI?"
Diğer yandan Ali, aşık olduğu Nazlı ile daha fazla yakınlaşmak istiyor. Ali yaşanan olayların ardından Nazlı'ya 'Ne yapacağım ben şimdi' diye soruyor. Nazlı'nın 'Alışacaksın Ali. Sen de ben de' sözleri dikkat çekiyor. Ali'nin ise 'Beraber alışalım mı?' diye sorması Nazlı'yı şaşırtıyor.

 

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Ali, yeni duygularıyla baş etmeye, tanımaya çalışmaktadır. Tanju, acil gecesinin vakalarını araştırmaya başlar ve sebep olduğu ölümle zaten yüzleşemeyen Nazlı’yı iyice köşeye sıkıştırır. Kıvılcım, hastaneden kovuluşunun intikamını almak için Ferman ve Beliz’in kucağına imkansız bir vaka bırakır. Açelya dipsiz bir hayal kırıklığına uğrar ve Tanju’yla Kıvılcım, Ali ve Adil’den kurtulma planını yürürlüğe sokar.