Televizyon
22 Kas 2019 10:22 Son Güncelleme: 22 Kas 2019 10:30

Mucize Doktor'a damga vuran sahne! Ali'yi şoke eden itiraf!

Mucize Doktor dizisinin Fox'ta ekrana gelen 11. son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ekrana damga vuran ve reytingleri alt üst eden Mucize Doktor, 21 Kasım Perşembe akşamı 11. son bölümüyle ekrana geldi. Mucize Doktor'da Ferman'ın kritik kararıyla cerrahiden alınan Ali patoloji bölümünde görev yapmaya başladı. Ancak karnında tümör olan bir hastanın ameliyatı sırasında Tanju ve Ferman büyük bir çıkmaza düştü.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
Tanju çözümü bulacağını düşündüğü Ali'yi acil olarak ameliyata çağırdı. Ferman'ın itirazına rağmen ameliyata alınan Ali, hastanın hayatını kurtaracak olan çözümü buldu. Ancak Ferman Ali'yi yine de ameliyathane dışına çıkardı. Ferman'ın bu kararı Doktor Tanju'yu bile üzdü. Diğer yandan ise bebeğini darp etmekle suçlanan bir kadının yardımına ise Ali yetişti. Ali hem kadını sakinleştirdi hem de bebeğin darp görmediğini ispatladı. Ali'nin Ferman'ın gözleri önünde yaptığı kritik hamleler herkesi etkiledi.

FERMAN ALİ'Yİ CERRAHİYE GERİ ALDI
Ali'yi odasına çağıran Ferman, bir hata yaptığın söyleyerek Ali'yi cerrahiye geri aldığını söyledi. Ali ve arkadaşları ise bu sürpriz kararı bir eğlence düzenleyerek kutladı. Ali ise kendi açısından büyük bir adım daha atarak ilk defa dans etti. Finalde ise Ali ilk defa birisinin kendisine dokunmasına izin verdi. Nazlı, deniz kenarında oturduğu Ali'nin omzuna kafasını yasladı. Ali ve Nazlı'nın romantik anları finale damga vurdu.