Televizyon
28 Eki 2020 10:04 Son Güncelleme: 28 Eki 2020 10:49

Masumlar Apartmanı'na damga vuran final sahnesi! Han'ın büyük sırrı ortaya çıktı!

Masumlar Apartmanı final sahnesinde Han'ın arabadaki cansız mankenle konuştuğu anlar sosyal medyada da gündem oldu.

Başarılı oyunculukları ve senaryosuyla dikkat çeken Masumlar Apartmanı'nın 27 Ekim Salı akşamı ekrana gelen 7. bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde, İnci evlendiği Han ve ailesiyle ilgili gerçeklerle karşı karşıya kaldı. Han'ın ve kardeşlerinin davranışlarından şüphelenen İnci, evlendiği Han'ı gece yarısı evden çıktığını görünce takip etmeye başladı.

Han'ın eski arabasının bagajından ise cansız bir manken çıktı. Çocukluğunda ailesinden uzak kalan Han'ın orta okuldaki öğretmeninin yerine koyduğu cansız mankenle konuştuğu anlar ise dizinin finaline damga vurdu. Han'ı takip eden İnci'nin yanına ise o sırada dedesi Memduh geldi. İnci ve dedesi Memduh, Han'ı eski bir arabada otururken görünce büyük şok yaşadı.

MASUMLAR APARTMANI SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Masumlar Apartmanı ekrana gelen son bölümüyle sosyal medyanın zirvesinde yer aldı. İşte Twitter'da dizi hakkındaki paylaşımlardan bazıları.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ
Safiye evinin salonunda, babasıyla yan yana oturan İnci’yi görünce çıldırır. İşler çığırından çıkar. Safiye ve Gülben İnci tarafından “kirletilen” evlerini temizlemeye çalışırlar. Hikmet de bu durumdan nasibini alır. Ege babasının kaybolmasından sorumlu tuttuğu Han’la tartışır. Bu durum Han ve İnci arasında gerilime sebep olur. Safiye evi İnci’nin “kirinden” arındırmaya çalışırken olmaz denilen olur ve sular kesilir. Ege babasının kaybolmasıyla ilgili gerçeği öğrenince yıkılır. Esra Esat’tan Han’ın karanlık tarafını gösteren bir bilgi öğrenir. İnci’nin Han’la ilgili kafası iyice karışacaktır.