Televizyon
26 Eyl 2020 13:34 Son Güncelleme: 26 Eyl 2020 13:37

Maria ile Mustafa dizisine sürpriz transfer .

Maria ve Mustafa dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Rahmi Dilligil dahil oldu..

Google Haberlere Abone ol

Haldun Boysan’ın acı kaybı sonrası diziye katılan Dilligil, “Çok dinamik ve huzurlu bir ekip var. Baştaki kaptan Faruk Teber muhteşem bir dünya kurmuş. Setin yapım ekibi, sakin ve huzuru oluşturmuş bir ekip. Burada bu ekiple ve oyuncular ile birlikte olduğum için çok mutluyum” dedi.

Çekimleri Kapadokya'nın Ürgüp ilçesinde devam eden, atv ekranlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa'ya Haşmet karakteri ile Rahmi Dilligil katıldı.

Haldun Boysan'ın acı kaybı üzerine diziye katılan Dilligil; "Çok dinamik ve huzurlu bir ekip var. Baştaki kaptan Faruk Teber muhteşem bir dünya kurmuş. Setin yapım ekibi, sakin ve huzuru oluşturmuş bir ekip. Burada bu ekiple ve oyuncular ile birlikte olduğum için çok mutluyum" dedi.

Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa'nın aşk hikayesini konu alan dizi, bu aşk içinde imkansızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyor. Usta yönetmen Faruk Teber'in yönetmen koltuğuna oturduğu Maria ile Mustafa'nın yapımını NTC Medya, yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp üstleniyor.

Maria ile Mustafa her Pazar saat 20.00'de atv'de!
.