Magazin
28 Haz 2021 20:26 Son Güncelleme: 28 Haz 2021 20:59

Magazin kulislerini sallayan iddia! Tuba Büyüküstün ile Murat Boz aşk mı yaşıyor?

Netflix dizisi Another Self’te birlikte oynayacan olan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ile pop müziğinin sevilen ismi Murat Boz ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Türk pop müziğinin sevilen ismi Murat Boz ile güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Netflix'in yeni dizisi 'Another Self'de birlikte rol alacak ünlü ikilinin dün akşam saatlerinde Beykoz'daki Balıkçı Abdullah'ta buluştukları ve baş başa yemek yedikleri ortaya çıktı.

Çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix'te izleyiciyle buluşacak olan 'Another Self'de rol alacak olan ünlü ikili hakkında bomba iddia! Aslı Enver'den ayrıldıktan sonra uzun süredir kimseyle birliktelik yaşamayan 41 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Murat Boz ile geçtiğimiz yıl Umut Evirgen ile ilişkisini noktalayan 38 yaşındaki oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

BAŞ BAŞA YEMEĞİN ARDINDAN TEKNE TURU YAPTILAR
Birlikte aynı dizide rol alacak ikili, iddialara göre aşk yaşıyor. Boz ve Büyüküstün, dün akşam saatlerinde Beykoz'daki bir balıkçıda baş başa yemek yedi. Çift, daha sonra da Boğaz'da tekne turu yaptı. Taraflardan şimdilik bu iddialara yanıt gelmedi.

Büyüküstün, 2011'de evlendiği oyuncu ve yönetmen Onur Saylak'tan 2017'de boşanmıştı. Haklarında zaman zaman boşanacaklarına dair haberler çıkan ancak her seferinde iddiaları yalanlayan çift, evliliklerini tek celsede noktalamıştı.

Büyüküstün'ün bu evliliğinden Maya ve Toprak adında iki kızı bulunuyor.

2008'de Eliz Sakuçoğlu ile hayatını birleştiren Murat Boz, 2012 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ardından ünlü şarkıcı, Aslı Enver ile yeni bir aşka yelken açmış ve çiftin nikah masasına oturması beklenirken sürpriz bir şekilde yolları ayrılmıştı.

Geçtiğimiz hafta Murat Boz’un ismini saklı tuttuğu bir kadınla aşk yaşadığı iddia edildi. Çıkan iddiaların ardından Boz, sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak dedikoduları yalanladı. Boz, "Bir ilişkim yok. Olursa bunu muhakkak sizlerle paylaşırım." dedi.