Magazin
10 Oca 2023 14:44 Son Güncelleme: 10 Oca 2023 16:01

Magazin kulislerine bomba gibi düştü! Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu evli iş insanıyla fena yakalandı!

Son olarak Darmaduman dizisinde rol alan Nur Fettahoğlu'nun önceki akşam evli iş insanı Hasan Ali Ceylan ile arabada öpüştüğü iddia edildi. Fettahoğlu'nun avukatı ise oyuncu hakkındaki yasak aşk iddiasını kesin bir dille yalanladı. Güzel oyuncu ise açıklama yaparak aşkını ilan etti.

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Darmaduman dizisinin başrol oyuncusu Nur Fettahoğlu, özel hayatıyla gündem oldu. Uzun süredir özel hayatıyla gündeme gelmeyen Fettahoğlu'nun önceki akşam evli iş insanı Hasan Ali Ceylan ile yakınlaştığı iddia edildi.

TRAFİK KURALLARINI HİÇE SAYDILAR
Söylemezsem Olmaz programında yer alan habere göre, ikili önceki akşam bir mekanda 3 saat zaman geçirdi. Mekandan ilk Nur Fettahoğlu çıkarken daha sonra da Hasan Ali Ceylan çıkarak oyuncuyu aracına ardı. Aynı araca binen ikili, görüntülendiklerini fark edince trafik kurallarını da hiç saydı.

ARAÇTA ÖPÜŞTÜLER Mİ?
Araçta öpüştükleri iddia edilen ikili, görüntülendiklerini görünce hızla uzaklaştı. İddianın ardından programın sunucusu Arto Dalga'ya ulaşan Fettahoğlu'nun avukatı müvekkilinin görüntülendiği kişinin Hasan Ali Ceylan olmadığını söyledi. Programın yapımcısı Bilal Özcan ise kişinin Hasan Ali Ceylan olduğu ve şahidinin olduğunu ileri sürdü.

"İLİŞKİM OLDUĞU DOĞRUDUR..."
Basına sızan haberlerde sevgilisinin adının yanlış yazıldığını söyleyen oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: