Magazin
12 Ara 2018 13:48 Son Güncelleme: 12 Ara 2018 16:15

Kuşum Aydın'ın milyonluk evi başına yıkıldı!

Kuşum Aydın'ın yaklaşık 2 buçuk milyon değerindeki evinin tavanı çöktü. Olay sonrası bir magazin programına bağlanan Aydın, "Tavan benim üstüme çökseydi şu an yoktum" dedi.

Google Haberlere Abone ol

İstanbul'da dün etkili olan yağmurdan sonra evinin çatısı çöken Kuşum Aydınyaşadığı korku dolu anları Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa'ya anlattı.

2.5 milyon değerindeki evinin tavanı çöken Aydın: " Sarıyer'in sırtlarında; milyonluk ev demeyin, tavan çöktü biz evin içindeyken. Ucuz atlattık bu işi"dedi.

 "TAVAN ÜSTÜME ÇÖKSEYDİ ŞU AN YOKTUM"

Nazara inandığını her fırsatta dile getiren Aydın yaşadıkları bu anları kaydederek yaşadıklarını anlattı. "Tavan benim üstüme çökseydi şu an yoktum" diyen Aydın "Bir iki dakika önce oradaydım" dedi.

 "ÜZERİMDEKİ NAZAR ÇIKTI"

Aydın açıklamasının devamında şu ifadeleri kulandı: "Bir yerden su alıyordu, günlerdir yapılması için rica ediyordum. Panik yapmayın diyorlardı, gerçekten o gördüğümüz küçücük gibi görünen yerden inen şeyler o plastik leğenleri kırdı. Çok korkunç. Bir evi alırken inşaatının kalitesine ve elektrik tesisatına baksınlar. Üzerimdeki nazar çıktı. Evden taşınmayı düşünmüyorum. Bu evde çok mutluyum. İhmalkarlık sonucu başıma geldi, onun dışında geçer hepsi."