Televizyon
14 Tem 2022 08:50 Son Güncelleme: 14 Tem 2022 08:52

Kim Milyoner Olmak İster'de güldüren anlar! Kenan İmirzalıoğlu'nun koltuğuna oturmaya çalıştı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına konuk olan 19 yaşındaki Halil Enes Kaya, stüdyoda heyecanlanınca sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun koltuğuna oturdu. Yarışmacının heyecanına gülerek karşılık veren İmirzalıoğlu da "Bir de böyle deneyelim" diyerek espri yaptı.

ATV ekranlarının en uzun soluklu yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan bölümünde eğlenceli anlar yaşandı. Yarışmaya katılan 19 yaşındaki Halil Enes Kaya, stüdyoya girerken oldukça heyecanlı olunca koltukları karıştırdı.

YARIŞMACI KOLTUKLARI KARIŞTIRDI
Kim Milyoner Olmak İster'de ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu, yarışmacıyı anons ederek stüdyoya davet etti. Yarışmacı stüdyoya girerken oturacağı koltukları karıştırdı ve ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun koltuğuna oturmaya çalıştı.

KENAN İMİRZALIOĞLU'DAN CEVAP GECİKMEDİ
Halil Enes Kaya'nın koltukları karıştırmasıyla ayakta kalan İmirzalıoğlu, "İstersen bir de böyle deneyelim" diyerek espri yaptı. Koltukları karıştırdığını fark eden yarışmacı ise hemen yerine oturarak durumu düzeltmeye çalıştı. İmirzalıoğlu'nun "Yarışmayı sunmaya niyetlendi" demesi üzerine konuşan genç yarışmacı, "Allah belki onu da nasip eder. Buraya gelmek nasip olduysa... Yerinizde gözüm yok sakın yanlış anlaşılmasın" dedi.