Televizyon
17 Oca 2022 16:21 Son Güncelleme: 17 Oca 2022 17:34

Kanal D’den altın makas! ‘Yargı’ dizisindeki o sahne internet sayfasından kaldırıldı!

Kanal D’de yayınlanan “Yargı” dizisinde yer alan KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı) sahnesi dikkat çekti. Dizide KPSS’den 95 alan ancak mülakatta elenen bir genç kızın yaşadıkları anlatıldı.

Kanal D’nin büyük beğeni toplayan dizisi ‘Yargı’, heyecan ve gerilim dolu yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Aslan gibi isimleri bir araya getiren oyuncu kadrosuyla da büyük beğeni toplayan ‘Yargı’nın 16. bölümünde yer alan KPSS sahnesi gündem oldu.

Haberİskelesi'nde yer alan habere göre; Dizide KPSS’den 95 alan ancak mülakatta elenen bir genç kadının yaşadıkları işlendi. Ancak bu sahne Kanal D‘nin internet sitesinde yayına verilen bölümünde yer almadığı görüldü.

Kanal D’de yayınlanan “Yargı” dizisinde yer alan KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı) sahnesi dikkat çekti. Dizide KPSS’den 95 alan ancak mülakatta elenen bir genç kızın yaşadıkları anlatıldı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, mülakat mağduru gençlerle buluşup “Bu çocukların hakkını çalmak kimin hakkıdır?” diye sormuştu.

Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal ve Uğur Polat’ın başrollerini paylaştığı Yargı dün akşam 16. bölümüyle ekranlara geldi.

Dizide, KPSS’den (Kamu Personel Seçme Sınavı) yüksek puan alıp mülakatlarda elenip devlet memuru olmayan gençlerin sorununa dikkat çekildi. Dizinin bir sahnesinde Ceylin karakterinin koğuş arkadaşı KPSS‘den 95 aldığını fakat mülakatta elendiğini söyledi. Ceylin karakteri de şaşkınlığını gizleyemedi. Yargı‘daki o sahne ise sosyal medyada gündem oldu.

İşte o sahne:

 SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceylin ile mesleği arasında kalan Ilgaz’ın hiç beklenmedik bir karar alması olayların seyrini daha da değiştiriyor. Kendisine herkesten ve hatta kendisinden bile daha çok inanan Ilgaz’ın çıkmazlarından habersiz olan Ceylin daha değişik bir tutum sergiliyor.

Oğlunu öldürdüğüne dair tüm delillerin Ceylin’i işaret ettiğine Yekta Tilmen, Ceylin ve etrafı için tüm varını yoğunu ve de arkasındaki adalet ordusunu göreve çağırıyor. Kendi inandığı adaleti sağlamak uğruna, herkesi karşısına almak pahasına da olsa hamle yapmaktan çekinmiyor.

Pek çok yaralı kadınla bir arada kalmak zorunda olan Ceylin, bir yandan cinayeti hatırlamak için uğraşırken; bu kadınların hikayesine de kayıtsız kalmakla kalmamak arasında bocalıyor. Üstelik kendisi dışındaki dünyada çekilen kılıçlardan ve yeni oluşan cephelerden de tamamen habersiz kalıyor.