Televizyon
12 Oca 2018 17:25 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:56

Kanal D ile görüşüp 'devam' demişti! Nursel'le Evin Tadı kaçtı! (Medyaradar/Özel)

Kanal D'de yayınlanan yemek programı "Nursel'le Evin Tadı" ekranlara veda etti.

Kanal D ile görüşüp 'devam' demişti! Nursel'le Evin Tadı kaçtı! (Medyaradar/Özel)
Televizyon ekranlarının sevilen yüzü Nursel Ergin'in Kanal D ekranlarında yayınlanan yemek programı "Nursel'le Evin Tadı" için ‘git gel’ler sonunda bitirme kararı alındı.

Kanal yönetimi tarafından izlenme oranları gerekçe gösterilerek programın final yapmasına karar verilmişti. Alınan bu karar ünlü sunucuya da bildirilmiş ve çekimleri biten bölümlerin sona ermesinin ardından Nursel'le Evin Tadı programlarının ekranlara veda etmesi kararlaştırılmıştı.

Haberin Medyaradar'da yayınlanmasının ardından Kanal D'de programın geleceğine ilişkin bir toplantı daha yapma kararı aldı ve Nursel Ergin ile bir kez daha biraraya geldi. Bu toplantı sonrasında yönetim sevilen sunucudan bölüm başı ücretlerde indirime gitmesini talep etti. Nursel Ergin de bu talebe sıcak baktı ve program için 'devam' kararı alındı.

Ancak, ünlü sunucu nedendir bilinmez bugün, yaptığı basın açıklaması ile programı bitirdiğini açıkladı.

İşte, Nursel Ergin'in açıklaması:

Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyurulur..
7 sezondur aldığım reytinglerde de görüldüğü üzere hakkını vererek, başarıyla yaptığım yemek programıma Kanal D'nin izniyle bu Cuma itibariyle (son veriyorum).
Bu tamamen benim kararımdır! Kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır... Hayatımda çok güzel bir dönem yaşıyorum. 7 sezondur yaz dönemi dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum. Şu an da yaptığım programa çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum... İzleyicilerimden ve basından ricam Kanal D'nin de arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiç bir habere itibar etmemeniz ve inanmamanızdır
Ben çok mutluyum her şey yolunda, biraz nefes almak dünyayı gezmek aşkıma kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum..

Sevgiyle kalın
Saygılarımla,
Nursel Ergin Akyer