Spor
11 Mar 2023 12:02 Son Güncelleme: 11 Mar 2023 12:07

Jorge Jesus'tan veda sözleri: "Mayıs'ta sözleşmemin bittiğini tüm dünya biliyor"

68 yaşındaki teknik direktör Brezilya basınına yaptığı açıklamanın ardından bir açıklamada daha bulundu.

Fenerbahçe, Brezilya basınına yaptığı "Türkiye'ye alışamadım" açıklamasından sonra Türk basınına da, "Mayıs ayında sözleşmemin bittiğini zaten bütün dünya biliyor." dedi.

UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Fenerbahçe deplasmanda İspanyol ekibi Sevilla ile karşılaştı. Sarı lacivertliler mücadeleden 2-0 yenik ayrıldı. Maçın ardından Jorge Jesus tur umutlarını rövanşa taşıdıklarını söylerken, turu geçen taraf olacaklarına inandıklarını dile getirdi.

Portekizli teknik direktör daha sonra Brezilya basınına konuştu. Deneyimli çalıştırıcı, Türkiye'ye alışmakta zorlandığını söylerken ayrılık için mayıs ayını işaret etti. Jorge Jesus, "Türkiye'de hava çok soğuk ve uyum sağlamakta zorluk çektim. Mayıs ayına kadar beni beklemeniz gerekiyor. Şimdilik hepinizi kucaklıyorum." ifadelerini kullandı.

68 yaşındaki teknik direktör Brezilya basınına yaptığı açıklamanın ardından bir açıklamada daha bulundu.

Sabah gazetesinin Jorge Jesus'a yönelttiği "Sözleriniz doğru mu, bir şey söylemek ister misiniz?" sorusuna, Portekizli teknik direktör, "Mayısta sözleşmemin bittiğini zaten bütün dünya biliyor" ifadelerini kullandı.