Politika
26 Nis 2021 00:36 Son Güncelleme: 26 Nis 2021 00:42

İYİ Parti'den 'Akflix' videosu: İllüzyonist, Kayıplar Ülkesi

İYİ Parti, AKP'ye gönderme yaptığı bir film jeneriği formatında yeni video mesajı paylaştı...

İYİ Parti, AKP'ye gönderme yaptığı bir film jeneriği formatında yeni video mesajı paylaştı. “Akflix’in katkılarıyla Kayıplar Ülkesi’nde yaşananları izlemekten çok sıkılmadık mı?” notuyla, ülke gündemindeki konuların gerilim türünde filme benzetildiği jenerikte, film süresinin 19 yıl olduğu belirtildi. 

İYİ Parti’nin sosyal medya hesabından, “Akflix’in katkılarıyla Kayıplar Ülkesi’nde yaşananları izlemekten çok sıkılmadık mı” notuyla paylaştığı film fragmanını anımsatan videoda, “13 yaş ve üzeri için uygundur”, “olumsuz örnek davranışlar içerir”, “Moral bozucu öğeler barındırır” gibi uyarı ifadeleri bulunuyor.

“Bu bir Akflix yapımıdır. Ne yazık ki gerçek hikayelere dayanmaktadır” cümlesiyle başlayan film fragmanlarını anımsatan videoda filmin içerdiği konular olarak, “Sipariş edildiği söylenen aşılar", "Geri dönmeyen gri pasaportlular", "128 milyar dolar", Damat bakan", "3600 ek gösterge", "Milletimize verilen sözler” başlıklar halinde ekrana yansıyor.

Jenerikteki tanıtım yazılarından sonra ise “Sn. İllüzyonist Kayıplar Ülkesi, Tüm Türkiye’de” yazısıyla film ismi olarak ekrana yansıyor.

Filmin devamının da gelmesi bekleniyor.

İYİ Parti'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşım şöyle:

"Bu akşam ne izliyoruz: Sn. İllüzyonist

Tür: Gizem, Dram, Gerilim

Süre: 19 yıl

Akflix’in katkılarıyla Kayıplar Ülkesi’nde yaşananları izlemekten çok sıkılmadık mı?"

İşte o yapım: