Magazin
17 Ağu 2018 11:53 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:48

Günün magazin bombası! Ünlü sanatçı iflas mı etti?

Ünlü şarkıcının ortak olduğu mekana gelen sanatçılara ücretini ödeyememesi yüzünden başının derde girdiği iddia edildi

Popçu Emre Altuğ'un ortağı olduğu İzmir Alaçatı'daki Gazino Sako adlı mekan iki ayda havlu attı. Parasızlık yüzünden konserler iptal edilirken şarkıcı Deha Bilimlier alacakları için mahkemeye başvuracağını söyledi.

Yeniasır'ın iddiasına göre, 15 Haziran'da Deniz Seki konseriyle kapılarını açan ve bugüne kadar pek çok sanatçıyı sahnesine konuk eden Emre Altuğ'un ortağı olduğu Alaçatı Gazino Sako, müzisyenlere ve çalışanlarına olan borcu nedeniyle kepenk kapattı.

"MEKAN SANATÇI AVINA ÇIKMIŞ"
Alaçatı Gazino Sako'da konser veren ünlü popçu Deha Bilimlier, kendi Instagram sayfasında konuyla ilgili sorunu dile getiren bir yazı paylaştı.

Deha Bilimlier, "Verilen sözler tutulmayıp, konser ödemelerini zamanında yatırmayan, Çeşme Alaçatı'da adeta sanatçı avına çıkmış Gazino Sako adlı mekan ile anlaşmamız sona ermiştir! Ben ve benim gibi olup da söyleyemeyen birçok sanatçı dostum adına da bu bilgilendirmeyi yapıyorum!

Bu piyasaya çok yeni girdikleri için bu devranın bu şekilde döneceğini zanneden bu işletmeye avukatım aracılığı ile ayrıca hukuki süreç de başlatıyoruz" diye yazdı.KONSERLERE DEVAM
Mekanın Instagram sayfasına bakıldığında ise mekanın açık olduğunu gösteren paylaşımlar yapıldığı görüldü. Emre Altuğ'dan henüz bir açıklama gelmedi.