Televizyon
22 Mar 2023 10:41 Son Güncelleme: 22 Mar 2023 10:42

Gibi dizisinin yeni sezonundan ilk tanıtım yayınlandı!

Başrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın yer aldığı "Gibi" dizisinin 4'üncü sezonundan ilk tanıtım videosu yayınlandı

"Gibi" dizisinin 4'üncü sezonu 31 Mart Cuma günü izleyiciyle buluşacak. Exxen platformunda yayınlanan dizinin yeni sezonundan ilk tanıtım videosu paylaşıldı.

Platform, dizinin tanıtımını şu ifadelerle paylaştı:

"Yılmaz, İlkkan ve Ersoy‘un insanlık denizinde kulaç kulaç ilerleyen maceraları sırasında karşılarına çıkan hemen her şeyle baş etme yöntemleri konusunda yaşadıkları karmaşanın yarattığı bocalamayı fırsat bilen nice kişilerin hayatına şaşırtıcı şekilde müdahale ederken kendi prensiplerini ayaklar altına almak pahasına yepyeni atılımlar yapmasına şaşakalacaksınız."

Yönetmenliğini Ömer Sinir, senaristliğini ise Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin üstlendiği dizinin başrollerini Feyyaz Yiğit, KıvançKılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan paylaşıyor.

DİZİNİN KONUSU NEDİR?

Gibi dizisi kısa skeçlerden oluşuyor. Dizide Feyyaz Yiğit 'Yılmaz'ı, Kıvanç Kılıç 'İlkkan'ı, Ahmet Kürşat Öçalan ise 'Ersoy'u canlandırıyor. Yılmaz, İlkkan ve Ersoy sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan üç arkadaştır.

Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler.