Gündem
11 Oca 2014 14:52 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:52

Gazetecilere "Medya Parkı" müjdesi!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, ‘Medya Parkı’ müjdesi verdi.

Gazetecilere "Medya Parkı" müjdesi!
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde gazetecilere 'Medya Parkı' müjdesi verdi. Başkan Çağırıcı, "İçerisinde radyo ve televizyon stüdyoları, sosyal tesisler, yürüyüş ve oturma alanlarının da yer alacağı Medya Parkı yapacağız" dedi.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, basın çalışanlarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ederek bir müjde verdi. Hürriyet gazetesi, Kanal D ve Dünya gazetesi ile Matbaacılar Sitesi arasındaki alana Medya Park'ı inşa edeceklerini belirten Çağırıcı, "İçerisinde radyo ve televizyon stüdyoları, sosyal tesisler, yürüyüş ve oturma alanlarının da yer alacağı Medya Parkı'nda basın mensuplarına hem dinlenme hem de çalışma ortamı sunacağız. Medya Parkı'mızın basın mensuplarının buluşma adresi olacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

Lokman Çağırıcı, basın mensuplarının kamuoyunu bilgilendirmek için her türlü zor şartlarda görev yaptıklarını belirterek, "10 Ocak 1961 yılından bu yana kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, basın mensuplarına aileleriyle sağlıklı, başarılı ve Mutlu Yıllar temennisinde bulunuyorum" diye konuştu.

Bağcılar'da basın mensupları için önemli bir projeyi hayata geçirecekleri müjdesini vererek Hürriyet, Posta, Dünya Gazeteleri, CNN Türk ve Kanal D ile Matbaacılar Sitesi arasındaki alana Medya Park'ı inşa edeceklerini belirten Çağırıcı, "Ulusal basınımızın büyük bir kısmı yayınlarını Bağcılar'dan gerçekleştiriyor. İçerisinde radyo ve televizyon stüdyoları, sosyal tesisler, yürüyüş ve oturma alanlarının da yer alacağı Medya Parkı'nda basın mensupları için hem dinlenme hem de çalışma ortamı sunacağız. Medya Parkı'mızın basın mensuplarının buluşma adresi olacağına inanıyorum" dedi.