Televizyon
05 Nis 2017 10:59 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:36

Fox TV'nin yeni dizisine sürpriz oyuncu!

Yakında FOX ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan 'Savaşçı' dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

Oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, Limon Film'in yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Berk Oktay'la paylaştığı FOX'un merakla beklenen dizisi "Savaşçı" dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Bordo Bereliler'e mensup Kılıç Timi'nin destansı hikayesini konu alan 'Savaşçı' da Yıldız Çağrı Atiksoy; Uluslararası Politika konusunda uzman olan Aslı karakterine hayat veriyor. Dizide Aslı, bir kaza sonrası tanıştıkları Kağan'la (Berk Oktay) ülkesini ve değerlerini yeniden keşfedecek.Bir oyuncu olarak güncel ve öğretici unsurlar taşıyan bir yapımla seyirciyle buluşmayı arzu ederken Savaşçı dizisinden teklif aldığını belirten Yıldız Çağrı Atiksoy, canlandırdığı Aslı karakterini şu şekilde anlatıyor; "Aslı'nın en çok cesaretini, dobralığını ve hümanistliğini sevdim. Sözünü hiç esirgemeyen Aslı, cümlelerini belki de çok az kişinin kurabileceği açıklıkta ve netlikte kuruyor. Kendi gerçekliğini, doğrularını var olan sisteme karşı savunuyor. İnsanların eşit şartlarda, barış ve refah ortamında yaşayabilmeleri için mücadele ediyor."

"ASIL KAHRAMANLARIMIZIN HAYATLARINA DOKUNACAĞIZ!"

Atiksoy, çekimleri tüm hızıyla Eskişehir'de devam eden “Savaşçı”ya dahil olma sürecini ise şu şekilde dile getiriyor; "Uzun zamandır bu kadar heyecanlandığım ve kesinlikle bu projenin bir parçası olmak istiyorum dediğim bir senaryo okumamıştım. Projenin gerçekliği , güncel oluşu ve seyirciye objektif bir şekilde gündemi aktarıyor olacak oluşumuz beni çok etkiledi. Asıl kahramanlarımızın, aslında çok da tanık olmadığımız yaşamlarını, hikayelerini , var olma savaşlarını hep beraber öğrenecek oluşumuz kabul etmem için büyük etkendi."

Limon Film'in yapımcılığını, Volkan Kocatürk'ün yönetmenliğini, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu'nun üstlendiği "Savaşçı" dizisi, 9 Nisan Pazar günü ilk bölümüyle FOX'ta!