Spor
28 Eki 2021 10:25 Son Güncelleme: 28 Eki 2021 10:29

Felipe Melo resmen açıkladı! Galatasaray'a transfer olacak mı?

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen ve Sarı-Kırmızılı taraftarların sevgilisi olan Brezilyalı futbolcu Felipe Melo, transfer söylentilerine açıklık getirdi.

Adı Galatasaray ile anılan Brezilyalı futbolcu Felipe Melo, yaptığı açıklamada Galatasaray'dan henüz teklif almadığını belirtti. Melo, "Şu ana kadar Galatasaray'dan benimle iletişime geçen kimse olmadı" dedi.

Galatasaray'ın Ocak ayında kadrosuna katacağı iddia edilen Felipe Melo, bir TV kanalına transfer söylentileriyle ilgili konuştu.

38 yaşındaki Brezilyalı oyuncu yaptığı açıklamada Galatasaray'dan henüz teklif almadığını belirterek, "Şu ana kadar Galatasaray'dan benimle iletişime geçen kimse olmadı. Son dönemde herhangi bir teklif almadım" sözlerini kullandı.

Fatih Terim'in kadrosunda görmek istediğini sık sık ifade ettiği Melo hakkında, "Her zaman iletişimdeyiz, 'Alo, Melo gel' de diyebiliriz. Bir uçakla burada olur" sözlerini kullanmıştı.

Felipe Melo, Galatasaray'da 2011- 2015 yılları arasında oynamış ve 3 Süper Lig, 3 Süper Kupa ve 2 Türkiye kupası şampiyonluğu yaşamıştı.