Televizyon
08 Ağu 2022 17:46 Son Güncelleme: 08 Ağu 2022 17:56

Esra Ezmeci kurgu iddialarına sert çıktı!

Sosyal medya üzerinden kendisine gelen sorular ve itirafları yayınlamasıyla bir anda gündeme oturan Esra Ezmeci'nin FOX TV'deki 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programı ile ilgili önemli bir iddia ortaya atılmıştı. Ezmeci suskunluğunu bozdu canlı yayında açıklamada bulundu.

Hafta içi her gün FOX TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programından ayrılmasıyla gündeme gelen psikolog Esra Ezmeci, bu defa programının kurgu olduğu iddiasıyla gündeme geldi. İddiaya göre bir cast ajansı sahibi olduğu iddia edilen Fatma İldeniz isimli kişi, program için gelin-damat, kaynana, sevgili ya da nişanlı arayışında olduğuna dair sosyal medyadan bir ilan açtı.

Açılan ilanda, "Herkese merhaba, Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programına gerçek gelin, damat, kaynana, kız-erkek sevgili ya da nişanlı da olabilir. Aralarında sorun olmasına gerek yok ekip kurgu da yapabilir. Bütçe yüksek olacak kişi başı haftalık 7 bin TL alacaksınız. Gelin ayrı, damat ayrı ve kayınvalide ayrı 7 bin TL. Detaylar seçim olduktan sonra belli olur. Ortalama saatleri günleri vs. lütfen kesin düşünenler dönüş yapsın. Önce seçimler olur daha sonra yayın tarihi çekim günleri belli olur." ifadeleri yer aldı. Bu ilandan sonra gözler Esra Ezmeci'ye çevrildi. Ezmeci suskunluğunu bozdu ve iddialara sert tepki gösterdi.

Ezmeci, bütün vakaların gerçek olduğunu hepsinin şikayetlerinin ve resmi belgelerinin olduğunu söyledi. "Hayatta herşeyin bir bedeli var" diyen Ezmeci, ayrıca haberi yapanlara dava açacağını da belirtti.  

İşte Esra Ezmeci'nin canlı yayında yaptığı o açıklama:

 

 

ETİKETLER
#Esra Ezmeci