Diziler
20 Eyl 2019 08:54 Son Güncelleme: 20 Eyl 2019 09:06

EDHO ekrana sürprizlerle dönüyor! İşte yeni sezondan çarpıcı fragman!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin merakla beklenen yeni sezon 140. bölümden ilk fragman yayınlandı. Ünlü oyuncuların katıldığı EDHO'nun yeni sezon yayın tarihi de belli oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezon öncesinde EDHO oyuncu kadrosuna üç yeni isim kattı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna; Selda Alkor, Naz Elmas ve Burak Sergen dahil oldu. EDHO'nun 140. yeni bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonuyla 1 Ekim Salı günü ATV'de olacak.

Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldımer gibi isimleri barındıran dizi yeni sezonu ile yeniden ekranlarda olacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?
Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir. Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.