Magazin
12 Şub 2020 09:42 Son Güncelleme: 12 Şub 2020 11:51

Defne Samyeli'ye destek yağdı! 'Konduramadıklarımızdan çektik be abla...'

Cem Yılmaz tarafından aldatıldığını kabul eden Defne Samyeli'nin dün yaptığı açıklama sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. Kullanıcılar Samyeli'ye destek mesajları yağdırdı.

Defne Samyeli, geçtiğimiz ekim ayında Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığı yönündeki haberleri Instagram hesabından "İnsanları kışkırtıp konuşturma ya da 'maksat hareket olsun' mantığıyla dedikodu programlarına içerik sağlamak amacıyla devamlı yalan üreten anlayışı bu yaşımda hala hayretli izliyorum" diyerek yalanlamıştı.

Aradan aylar geçti ve Samyeli'den ayrılan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

"KONDURAMADIM" SÖZLERİNE DESTEK MESAJI YAĞDI

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın Atina'da görüntülenmesinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Samyeli, "Size magazin basınına bir sözüm vardı. Asılsız haberlerden dolayı ön yargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün" dedi.

İhanete uğradığını kabul eden Samyeli'nin "Konduramadım" sözleri ise Twitter'da gündem oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı yaptığı paylaşımlarla Samyeli'ye destek oldu.

İşte Defne Samyeli için yapılan bazı paylaşımlar: