Magazin
22 Haz 2020 08:46 Son Güncelleme: 22 Haz 2020 09:32

Danla Bilic ‘Cemal Can'la 5 ay evli kaldık beni aldattı’ demişti! Gerçek ortaya çıktı!

Takipçilerinden sık sık survivor Cemal Can için destek isteyen Danla Bilic, canlı yayınında sürpriz bir evlilik itirafında bulunmuştu. Danla Bilic, gündem olan 'evlilik' sözleri sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şaka yaptığını belirtti.

Cemal Can Canseven (24) ile yakın arkadaş olan 26 yaşındaki sosyal medya fenomeni Danla Bilic, canlı yayında yaptığı açıklama ile kafa karıştırdı. Danla Bilic, gündem olan 'evlilik' sözleri sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şaka yaptığını belirtti.

Çektiği makyaj videolarıyla adını duyuran Danla Bilic, karantina günlerinde Instagram'dan canlı yayın yaparak takipçilerinin sorularını yanıtladı. 'Survivor 2020'de şampiyonluk mücadelesi veren Cemal Can Canseven ile yakın arkadaş olan Danla Bilic, ağızları açık bırakan bir açıklamada bulundu.

'CAN BENİ ALDATTIĞI İÇİN AYRILDIK'

Bilic:"Şu an evli değiliz. Zamanında öyle bir dönemimiz oldu, 5 ay sürdü. Baktık evli yapamıyoruz, 'arkadaş kalalım' diye düşündük. Evet, ciddiyim. Can beni aldattığı için ayrıldık."
Sosyal medya fenomeni, canlı yayın sırasında gelen bir soru üzerine ise "Yarın neden magazindeyim? Can'la evliliğimizi söylediğim için mi?" yanıtını verdi.

ŞAKA YAPMIŞ

Sabah'ın haberine göre, Danla Bilic, gündem olan 'evlilik' sözleri sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şaka yaptığını belirtti.

SURVİVOR'DA MESAJLAŞTILAR

Survivor'da 7 Nisan Salı iletişim ödülünü kazanan gönüllüler takımından Cemal Can Canseven, yakın dostu olan Danla Bilic ile aylar sonra ilk kez konuşabilmişti. Uygulama üzerinden birbirine mesaj atan ikili arasındaki yazışma herkesi güldürmüştü.